Zamknij
1
ORŁY Medycyny
Live chat
1
Dalej
Dalej
Dalej
Dalej
Zamknij
Zamknij
Strona główna
Laureaci
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Lista miejscowości
Kontakt
Zasady
Regulamin
Zgłoś się
Inne branże
Orły Sportu
Orly
Orły BHP
Orły Branży Budowlanej
Orły Branży Ślubnej
Orły Cukiernictwa
Orły Czystości
Orły Edukacji
Orły Elektryki
Orły Farmacji
Orły Fryzjerstwa
Orły Gastronomii
Orły Handlu
Orły Hurtownictwa
Orły Hydrauliki
Orły Instalatorstwa
Orły Jubilerstwa
Orły Kosmetyki
Orły Krawiectwa
Orły Księgarstwa
Orły Kształcenia
Orły Łazienek
Orły Meblarstwa
Orły Medycyny
Orły Motoryzacji
Orły Nieruchomości
Orły Ochrony
Orły Ogrodnictwa
Orły Okien i Drzwi
Orly GSM
Orły Branży Dziecięcej
Orły Branży Funeralnej
Orły E-Handlu
Orły Edukacji
Orły Gastronomii
Orły Kosmetyki
Orły Krawiectwa
Orły Meblarstwa
Orły Mody
Orły Szewstwa
Orły Łazienek
Orły Oświetlenia
Orły Piekarnictwa
Orły Poligrafii
Orły RTV AGD
Orły Recyklingu
Orły Rozrywki
Orły Stolarstwa
Orły Stomatologii
Orły Szewstwa
Orły Szklarstwa
Orły Tapicerstwa
Orły Tłumaczeń
Orły Transportu
Orły Turystyki
Orły Ubezpieczeń
Orły Zegarmistrzostwa
Orły Administracji
Orły Branży Rowerowej
Orły Florystyki
Orły Fotografii
Orły Kamieniarstwa
Orły Nauki Jazdy
Orły Optyki
Orły Prawa
Orły Rachunkowości
Orły Weterynarii
BULGARIA
CZECH REPUBLIC
GREECE
HUNGARY
ITALY
ROMANIA
SLOVAKIA
Logout
Login via facebook
Lekarze, przychodnie, sklepy medyczne - powiat wołomiński
oraz inne firmy z branży nagrodzone przez Orły
Miasto
Powiat
Szukaj
Orły Medycyny
Lekarze, przychodnie, sklepy medyczne - powiat wołomiński
Laureaci
2020
2018
2019
2021
2022
2023
I
Miejsce
Neurolog - dr n. med. Piotr Szymański
10.0
II
Miejsce
Centrum Rehabilitacji Niemowląt i Dzieci
10.0
III
Miejsce
Rehabilitacja Masaż Ząbki RehaMedi
10.0
Laureaci
Centrum Terapii Zmysłolandia
8.7
Laureaci
Anna-Lab Zielonka
9.9
Laureaci
Ząbki
9.5
Laureaci
Borodij Anna Ginekolog
8.9
Laureaci
Tomma Diagnostyka Obrazowa - Pracownia MR, TK, RTG i USG
8.1
Laureaci
TER KIN
8.2
Laureaci
Multi-Lab
10
Laureaci
Centrum Medyczne Fundamenti
8.6
Laureaci
TER-KIN Poradania Teraputyczna i Edukacyjna Zdzisława Stanowska
8.9
Laureaci
Centrum Dietetyczne Naturhouse Ząbki
9.5
Laureaci
Szkoła Rodzenia "Bajtuś" i inne usługi położnicze
8.9
Laureaci
FizjoJunior - Fizjoterapia dzieci i niemowląt
8.6
Laureaci
Prywatny Gabinet Pieniążek Adam, lek. med.
8.5
Laureaci
Malinowa-med Gabinet Lekarski Internistyczny I Kardiologiczny
9.1
Laureaci
Gabinet terapii Linia Zdrowia
9.7
Laureaci
Dietetyk Anna Mucha
8.5
Laureaci
Gabinet Psychoterapii CBT Marta Wilk
8.6
Laureaci
Gabinet terapii dziecięcej "Tygrysek"
8.5
Laureaci
Dietetyka 2be Aleksandra Bąk
8.8
Laureaci
Robert Zalewski Rehabilitacja
8.6
Laureaci
Dietetyk Kamila Kielak-Biskupska
9
Laureaci
Fizjoterapia Piotr Trochimczuk
9.8
Laureaci
Gabinet rehabilitacji i terapii manualnej Radosław Sosnowski
8.6
Laureaci
Centrum Rehabilitacji Re-Flex
9.1
Laureaci
Rehabilitacja Kobyłka Gabinet Usprawniania Fizycznego
9.8
Laureaci
Julita Wudarczyk
8.5
Laureaci
Dietetyka 2be
9.2
Laureaci
FizjoMedica
9.3
Laureaci
Dziubiński Andrzej Neurolog
8.6
Laureaci
Gabinet Lekarski Konrad Strzelczyk diabetolog kardiolog internista lekarz wizyty
8.1
Laureaci
Werdam Gabinet Diagnozy i Terapii Słuchu
9.5
Laureaci
Klub Piękny Umysł
8
Laureaci
Dietetyka 2be A. Podgórska Seroka
8.7
Laureaci
Szkoła Rodzenia "Perełka" Małgorzaty Olszewskiej
9.1
Laureaci
Od słowa do słowa Centrum Terapii Dziecka
8.9
Laureaci
Dieta Misja Mozliwa Agnieszka Bandura
9.1
Laureaci
Centrum Ginekologiczno-Położnicze dr n. med. Zdun Rafał
9.8
Laureaci
Centrum Medyczne Tiliamed
9.7
Laureaci
Pracownia Pięknej Mowy - Gabinet Neurologopedyczny
9.6
Laureaci
FizjoVita - Klinika Fizjoterapii i Osteopatii
9.1
Laureaci
Radiet Dietetyk Violetta Skirzyńska
8.8
Laureaci
Dorsalis Przychodnia Rehabilitacyjno-Sportowa
8.6
Laureaci
Prywatna Praktyka Lekarska Piotr Łebek
9.3
Laureaci
StacjaRehabilitacja.pl - Robert Robak
9
Laureaci
MICHAŁ HOFFMAN PEDIATRA
9
Laureaci
Multi-Medica Rembertów
9.7
Laureaci
Babyboom Szkoła Rodzenia
8.6
Laureaci
Oaza Seniora. Rodzinny dom opieki
8.2
Laureaci
Reha-medica Wołomin
8.5
Laureaci
Nasze Zdrowie s.c. NZOZ. Janowski M., Ogórkiewicz D.
8.2
Laureaci
Laskowski Wojciech, lek. med. ginekolog, położnik
9.1
Laureaci
Zabiegownia - Przychodnia Rehabilitacyjna
9.8
Laureaci
Psycholog dziecięcy - Monika Chrapińska-Krupa
9.2
Laureaci
Vita-Medica Zielonka
8.5
Laureaci
Ośrodek Zdrowia
8.8
Laureaci
Gabinet Biorezonansu Warszawa - Lidia Dłużniewska-Dziok - Testy obciążeń organizmu, testy alergiczne
9.7
Laureaci
TM FIZJO
9.2
Laureaci
Fizjo-Mediq Centrum Rehabilitacji Holistycznej
9
Laureaci
RMED - Sklep Medyczno-Rehabilitacyjny
8.5
Laureaci
Klinika Rehabilitacji
9
Laureaci
ASQ Centrum Terapii turnusy fizjoterapeutyczne
9.2
Laureaci
Lek. Urszula Kalata
9.1
Laureaci
Lekarz Pediatra Andrzej Majkowski
9.3
Laureaci
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna i Rehabilitacyjna Ortosensis
9.1
Laureaci
dr nauk med. Stańczak Ryszard | Prywatny Gabinet Ginekologiczny | Klinika RejaMed
8.3
Laureaci
Mobilna Pielęgniarka Warszawa i okolice
10
Laureaci
Skórski Klinika
8.8
Laureaci
Rita Rehabilitacja
10
Laureaci
Położna Agnieszka Najda, Certyfikowany Doradca Laktacyjny
8.5
Laureaci
SomaticMed -J.S.Rehabilitacja i Sport
8.8