Zdrowie w brzuszku - dietetyk kliniczny

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Zdrowie w brzuszku - dietetyk kliniczny

2025 laureat konkursu2025 gold
9.4 (25)
Rybnik, Powstańców Śląskich 3 lok 311
O firmie:

Zdrowie w brzuszku to gabinet dietetyki klinicznej w Rybniku, prowadzony przez dyplomowaną dietetyczkę kliniczną Elżbietę Krajczok. Placówka zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie żywienia, koncentrując się na dietoterapii schorzeń jelit, takich jak zespół jelita nadwrażliwego, wrzodziejące zapalenie jelita grubego czy choroba Leśniowskiego-Crohna, a także oferując opiekę dla osób po przebyciu zakażenia Clostridium Difficile.

Ośrodek świadczy również usługi z zakresu wsparcia żywieniowego pacjentów onkologicznych – zarówno przed zabiegami chirurgicznymi, jak i podczas trwania chemioterapii i radioterapii. Wśród propozycji gabinetu znajduje się przygotowanie do operacji bariatrycznych oraz dietoterapia dla dzieci po operacjach wad rozwojowych przewodu pokarmowego, w tym z chorobą Hirschsprunga, co stanowi unikatową specjalizację. Dodatkowo, oferta obejmuje pomoc osobom z chorobami metabolicznymi, alergiami, nietolerancjami pokarmowymi, chorobami układu pokarmowego, jak również wsparcie dla kobiet w ciąży i karmiących.

Działalność opiera się na zasadach medycyny opartej na dowodach (Evidence-Based Medicine), umożliwiając wprowadzanie indywidualnych i skutecznych planów żywieniowych. Elżbieta Krajczok należy do Polskiego Towarzystwa Dietetycznego oraz Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, co potwierdza wysoki poziom kwalifikacji i zaangażowania w rozwój dietetyki klinicznej.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
22 5.0 / 5
3 5.0 / 5
Data skanowania: 11.08.2025
Rybnik
Powstańców Śląskich 3 lok 311

Zobacz profil firmy na
Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj