Dobry Dietetyk dr Aldona Kopczyńska-Tambor

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Dobry Dietetyk dr Aldona Kopczyńska-Tambor

2025 laureat konkursu2025 bronze
8.8 (11)
Ostrołęka, rtm. Witolda Pileckiego 14
O firmie:

Dr Aldona Kopczyńska-Tambor to wykwalifikowana dietetyczka z rozległym doświadczeniem w swojej dziedzinie. Posiada tytuł doktora, uzyskany na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach, a także ukończone kierunki Dietetyka oraz Zdrowie Publiczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyła Studium Farmaceutyczne i należy do Polskiego Towarzystwa Dietetycznego. Praktykę zawodową rozwijała w instytucjach takich jak Europejskie Centrum Leczenia Otyłości Dzieci i Dorosłych, Klinika Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii w Szpitalu MSWiA oraz Instytut – Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka.

W Ostrołęce świadczy wsparcie w zakresie różnych problemów zdrowotnych, od leczenia nadwagi i otyłości, po dietoterapię zaburzeń endokrynnych, takich jak niedoczynność czy nadczynność tarczycy, choroba Hashimoto i PCOS. Oferuje pomoc pacjentom z cukrzycą, insulinoopornością oraz kobietom w ciąży, matkom karmiącym i dzieciom.

Metody pracy dr Kopczyńskiej-Tambor opierają się na dokładnej analizie stanu odżywienia, współistniejących schorzeń oraz wyników badań, co umożliwia opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych. Proponowane diety są łatwe do przyrządzenia, bazują na powszechnie dostępnych składnikach i wspierają długofalowe, zdrowe nawyki żywieniowe, co wyróżnia ją na tle innych specjalistów.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
3 5.0 / 5
8 5.0 / 5
Data skanowania: 11.08.2025
Ostrołęka
rtm. Witolda Pileckiego 14

Zobacz profil firmy na
Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj