mgr Beata Jakubowska, Psycholog

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

mgr Beata Jakubowska, Psycholog

2026 laureat konkursu
8.9 (15)
Gdynia, Morska 108A/18
O firmie:

Mgr Beata Jakubowska posiada wieloletnie doświadczenie jako psycholog i psychoonkolog, prowadząc własną praktykę w Gdyni. Jej edukacja obejmuje dyplom z psychologii uzyskany na Uniwersytecie SWPS oraz studia podyplomowe z zakresu psychoonkologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, które stanowią solidną podstawę w podejmowanych działaniach zawodowych.

W pracy terapeutycznej Beata Jakubowska korzysta z terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR) i wzbogaca ją o aspekty racjonalnej terapii zachowania (RTZ). Przekonuje ją przekonanie o wewnętrznym potencjale każdej osoby do odnalezienia równowagi oraz harmonijnego funkcjonowania. Oferta obejmuje szeroki wachlarz usług: psychoterapię indywidualną, konsultacje psychologiczne oraz poradnictwo psychoonkologiczne, które dostępne są również w formie online.

W swoim dorobku zawodowym posiada doświadczenie pracy w dziennym oddziale chemioterapii Wojewódzkiego Centrum Onkologii w Gdańsku, a także pełniła funkcję konsultantki Infolinii Onkologicznej PTPO. Udziela wsparcia osobom dorosłym i młodzieży od 15 roku życia, pomagając w radzeniu sobie z depresją, lękami, zaburzeniami nastroju, problemami relacyjnymi czy przeżywaniem straty. Priorytetem działań jest poprawa codziennego funkcjonowania i dobrostanu pacjentów w atmosferze zapewniającej bezpieczeństwo i brak oceny.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
znanylekarz 15 5.0 / 5
Data skanowania: 17.06.2026
Gdynia
Morska 108A/18

Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj