Magdalena Piasecka Chełmowska to psycholog oraz psychoterapeutka poznawczo-behawioralna z wieloletnim doświadczeniem, oferująca szerokie spektrum pomocy psychologicznej w Legionowie przy ulicy Stanisława Wyspiańskiego 7, gdzie pracuje w ramach Holistycznej Kliniki Melustro, jak również świadcząca wsparcie online na terenie całej Polski.
Specjalizuje się w psychoseksuologii oraz interwencji kryzysowej, koncentrując się zwłaszcza na kompleksowej pomocy kobietom w trudnych sytuacjach życiowych. Magdalena Piasecka Chełmowska udziela wsparcia między innymi w okresie okołoporodowym, w tym w przypadkach powikłań ciążowych, poronień czy terminacji ciąży. Pomaga osobom doświadczającym straty, żałoby, traum oraz kryzysów emocjonalnych.
Psycholog łączy terapię poznawczo-behawioralną z rozwiązaniami płynącymi z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, dostosowując metody pomocy do indywidualnych potrzeb pacjentów. Magdalena Piasecka Chełmowska zajmuje się również wsparciem w obszarach niskiego poczucia własnej wartości, zaburzeń lękowych, depresji oraz innych problemów psychicznych. Jej praktyce towarzyszy całościowe podejście, uwzględniające wzajemne powiązania ciała, emocji i relacji, a także możliwość konsultacji zdalnych, pozwalających na dotarcie do pacjentów z różnych regionów kraju. Priorytetem działalności pozostaje efektywne wspieranie dobrostanu psychicznego.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 7 | 5.0 / 5 | |
| 1 | 5.0 / 5 |