Kowalczyk Dorota. Pracownia protetyczna to uznana pracownia protetyczna usytuowana w Grodzisku Mazowieckim, która specjalizuje się w przygotowywaniu skomplikowanych rozwiązań protetycznych. Zakład mieści się przy ulicy Kmicica 3, zapewniając dogodny dostęp dla mieszkańców poszukujących kompetentnych usług w tym zakresie.
Firma koncentruje się na oferowaniu wysokiej jakości uzupełnień, łącząc staranność wykonania z wysokim poziomem estetyki. W jej asortymencie można znaleźć rozmaite opcje protetyczne, takie jak wytrzymałe korony, mosty oraz protezy, które mają za zadanie przywracać pacjentom zarówno funkcjonalność narządu żucia, jak i naturalny wygląd uśmiechu.
Pracownia cieszy się zaufaniem klientów i utrzymuje wysoki standard swojej działalności, przez co zaliczana jest do grona najbardziej cenionych specjalistów w dziedzinie protetyki stomatologicznej w Grodzisku Mazowieckim. Profesjonalizm personelu oraz indywidualne podejście do każdego przypadku sprawiają, że przygotowywane uzupełnienia protetyczne są dokładnie dopasowane do potrzeb pacjentów, co zapewnia trwały komfort i wysoki poziom zadowolenia.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 7 | 4.9 / 5 |