
Centrum Psychoterapii Anna Stępniewska z Warszawy to placówka oferująca wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne na profesjonalnym poziomie. Za działania ośrodka odpowiada mgr Anna Stępniewska, która jako doświadczony psycholog oraz certyfikowany psychoterapeuta udziela pomocy osobom przechodzącym przez różne kryzysy życiowe i emocjonalne.
Specjalista prowadzi psychoterapię indywidualną oraz konsultacje psychologiczne, wspierając między innymi w zaburzeniach lękowych, depresyjnych, nerwicach, trudnościach w relacjach, jak również w radzeniu sobie ze stresem czy traumą. Oferta centrum obejmuje także pomoc w zaburzeniach afektywnych oraz skierowaną do kobiet ciężarnych i w okresie okołoporodowym.
Anna Stępniewska zdobyła szerokie doświadczenie kliniczne w uznanych placówkach, takich jak Instytut Psychiatrii i Neurologii oraz Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia. Ukończyła psychologię i przynależy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, co świadczy o wysokiej jakości oferowanych usług. Terapie prowadzone są zgodnie z nurtem psychodynamicznym oraz integracyjnym, dostosowane indywidualnie do potrzeb pacjentów. Konsultacje możliwe są również w języku angielskim.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 8 | 4.5 / 5 | |
| booksy | 4 | 5.0 / 5 |