

W Żarach przy ulicy Bolesława Domańskiego 2, w gabinecie 101, funkcjonuje centrum specjalizujące się w protetyce słuchu. Jednostka ta oferuje szeroki wachlarz usług skoncentrowanych na poprawie słuchu. Zespół składający się z wykwalifikowanych protetyków słuchu, będących absolwentami kierunku Protetyki Słuchu Uniwersytetu Adama Mickiewicza, wykonuje kompleksowe badania słuchu oraz zapewnia doradztwo w zakresie doboru najlepiej dopasowanych rozwiązań.
Ampliton to firma z ponad siedemnastoletnim doświadczeniem, która pomogła już ponad 100 000 osób w wyborze i dopasowaniu aparatów słuchowych, przyczyniając się do poprawy komfortu życia pacjentów. Oferta obejmuje nowoczesne aparaty słuchowe uznanych marek, takich jak Signia, Philips czy Phonak, dostosowywane do indywidualnych oczekiwań – w tym modele ładowalne, z funkcją Bluetooth oraz dyskretne aparaty umieszczane wewnątrz ucha.
Placówka zapewnia wszechstronne wsparcie zarówno stacjonarnie, jak i w formie online, oferując również zdalne dopasowanie aparatu słuchowego. Współpraca z Narodowym Funduszem Zdrowia umożliwia dotarcie z wysokiej klasy rozwiązaniami słuchowymi do szerokiej grupy pacjentów, natomiast stała współpraca naukowa z uczelniami wyższymi sprzyja ciągłemu usprawnianiu usług i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 35 | 4.9 / 5 | |
| panoramafirm | 2 | 5.0 / 5 |