
PO POMOC w Warszawie to gabinet prowadzący profesjonalną pomoc psychologiczną oraz psychoterapeutyczną. Placówka jest zarządzana przez Magdalenę Tylko, psycholog i certyfikowaną psychoterapeutkę o specjalności poznawczo-behawioralnej, która wykorzystuje naukowo potwierdzone metody, takie jak terapia poznawczo-behawioralna (CBT) oraz dialektyczno-behawioralna (DBT).
Gabinet skierowany jest do osób mierzących się z lękiem, depresją, trudnościami w zarządzaniu emocjami i stresem, jak również z problemami natury interpersonalnej. Oferowane wsparcie obejmuje przypadki zaburzeń lękowych, fobii, agorafobii, ataków paniki, doświadczeń traumatycznych oraz kłopotów związanych z odżywianiem. Klienci mają możliwość uczestniczenia zarówno w sesjach indywidualnych, jak i grupowych, w tym prowadzonych online. Działalność gabinetu Charakteryzuje dbałość o popularyzację Terapii Dialektyczno-Behawioralnej poprzez prowadzenie szkoleń oraz podcast edukacyjny. Magdalena Tylko wspiera klientów swoim doświadczeniem nabytym m.in. podczas pracy z osobami w kryzysie emocjonalnym, przyczyniając się do poprawy jakości ich życia.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| znanylekarz | 26 | 5.0 / 5 |