






W miejscowości Łuków, przy ulicy Browarnej 25-27/2, funkcjonuje Centrum Rehabilitacji Ana-Med, które specjalizuje się w świadczeniu kompleksowej opieki rehabilitacyjnej. Placówka oferuje szeroki zakres wsparcia zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych, umożliwiając im powrót do zdrowia oraz regenerację. Zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, w tym fizjoterapeuci, logopedzi oraz psycholodzy, podejmujący się każdego przypadku z zaangażowaniem.
Placówka odznacza się podejściem holistycznym, koncentrując terapię na poprawie ogólnego samopoczucia oraz jakości życia pacjentów. W ofercie znajdują się zabiegi z zakresu rehabilitacji medycznej, fizjoterapii, a także usługi neurologopedyczne i surdopedagogiczne. W obszarze pracy z dziećmi i młodzieżą stosowane są uznane metody NDT-Bobath oraz Integracja Sensoryczna, dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwojowych.
Centrum stawia na indywidualizację procesu terapeutycznego, łącząc doświadczenie i systematyczne podnoszenie kwalifikacji zespołu. Kluczową rolę pełni dokładna diagnoza, oparta na standaryzowanych narzędziach oraz specjalistycznej wiedzy, co wzmacnia poczucie bezpieczeństwa i zaufania u pacjentów.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 64 | 4.9 / 5 | |
| 7 | 5.0 / 5 |