W Nowym Dworze Gdańskim, na ul. Warszawskiej 17, świadczone są specjalistyczne usługi z zakresu neurochirurgii przez lek. Damiana Borofa. Specjalizację z neurochirurgii uzyskał w 2020 roku, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale Neurochirurgii, Neurotraumatologii i Chirurgii Kręgosłupa w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu, gdzie nadal jest aktywnym członkiem zespołu.
Damian Borof należy do Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów oraz Europejskiego Towarzystwa Neurochirurgów (EANS), co wskazuje na jego zaangażowanie w rozwój zawodowy oraz dążenie do aktualizowania wiedzy. Regularnie uczestniczy w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach, zwiększając swoje kompetencje. Zrealizował edukacyjny program „Spine Academy” w Austrii i Niemczech (2015-2018) oraz odbył kurs leczenia urazów kręgosłupa szyjnego w Holandii. Jest także autorem publikacji naukowych prezentowanych na międzynarodowych wydarzeniach.
W gabinecie Damiana Borofa osoby zmagające się ze schorzeniami neurochirurgicznymi mogą uzyskać kompleksową pomoc. Specjalizacja obejmuje leczenie m.in. dyskopatii, guzów mózgu, bólu i chorób kręgosłupa oraz guzów rdzenia kręgowego. W ofercie znajdują się konsultacje neurochirurgiczne, diagnostyka i nowoczesne metody terapeutyczne, takie jak blokady obwodowe, zabiegi wykonywane pod kontrolą USG, selektywne blokady okołokorzeniowe czy termolezje stawów. Praktyka wyróżnia się szerokim zakresem nowatorskich technik leczenia chorób układu nerwowego oraz bólu. Fundamentem działalności jest profesjonalizm oparty na ciągłym szkoleniu oraz solidnym przygotowaniu zawodowym.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| znanylekarz | 293 | 5.0 / 5 |