Osteopata Łukasz Bugajak D.O.

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Osteopata Łukasz Bugajak D.O.

2025 laureat konkursu2025 bronze2020 laureat konkursu2020 gold
8.7 (10)
Toruń, Retkińska 104A lok 3
O firmie:

Osteopata Łukasz Bugajak D.O. to dyplomowany osteopata i fizjoterapeuta prowadzący działalność w Łodzi. Ukończył czteroletnie studia podyplomowe na prestiżowej European School of Osteopathy w Wielkiej Brytanii, co stanowi podstawę jego szerokich kompetencji zawodowych i praktycznych umiejętności.

W pracy zawodowej Łukasz Bugajak preferuje profesjonalne, indywidualne oraz całościowe podejście do problemów zdrowotnych każdego pacjenta. Takie holistyczne spojrzenie na organizm człowieka pozwala na skuteczną identyfikację źródeł dolegliwości i zastosowanie efektywnej terapii, przynoszącej długoterminowe rezultaty. Ciągle rozwija swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach, co umożliwia mu wdrażanie nowoczesnych oraz skutecznych metod leczenia.

Specjalizuje się przede wszystkim w terapii bólu, obejmującej schorzenia pleców, barków, zespoły przeciążeniowe, a także trudności dotyczące kręgosłupa i głowy. Zaangażowanie w zapewnianie wysokiego standardu opieki medycznej opartej na autentycznych opiniach pacjentów zdobyło uznanie i wyróżnienie za jakość świadczonych usług, co przekłada się na kompleksowe wsparcie zdrowotne.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
10 5.0 / 5
Data skanowania: 08.08.2025
Toruń
Retkińska 104A lok 3

Zobacz profil firmy na
Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj