







Centrum Rehabilitacji i Zdrowia U Haliny to nowoczesna placówka zlokalizowana w Gołubiu, w sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, przy ulicy Świerkowej 3. Centrum specjalizuje się w holistycznej rewitalizacji organizmu, łącząc wieloletnie doświadczenie z innowacyjnym podejściem w obszarze medycyny i zdrowia.
Ośrodek jest jedynym autoryzowanym punktem leczniczym sygnowanym przez dr Ewę Dąbrowską, uznaną za prekursorkę diety warzywno-owocowej. Dzięki bliskiej kooperacji z dr Dąbrowską, placówka oferuje profesjonalną opiekę oraz edukację zdrowotną, skupiając się na kuracjach detoksykacyjnych.
Oferta obejmuje pełny zakres zabiegów fizykoterapeutycznych, wspierających przywracanie sprawności i poprawę samopoczucia. Centrum proponuje także różnorodne ćwiczenia, zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu, uwzględniając profilaktykę chorób kręgosłupa. Pobyt jest zapewniony w pokojach i apartamentach dostosowanych także do potrzeb osób niepełnosprawnych, zapewniając przy tym indywidualne podejście oraz rodzinną atmosferę sprzyjającą osiągnięciu równowagi i spokoju w naturalnym otoczeniu.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 1 | 5.0 / 5 | |
| 25 | 4.2 / 5 | |
| kliniki | 219 | 8.5 / 10 |