Otulinka Rehabilitacja dzieci i niemowląt

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Otulinka Rehabilitacja dzieci i niemowląt

2026 laureat konkursu2025 laureat konkursu2025 gold2024 laureat konkursu2024 gold2023 laureat konkursu2023 gold2022 laureat konkursu2022 gold2021 laureat konkursu2021 gold2020 laureat konkursu2020 gold
9.6 (99)
Września, Wrzesnia
O firmie:

Otulinka to wyspecjalizowana placówka mieszcząca się we Wrześni przy ulicy Brylantowej 5, skupiająca się na wszechstronnej rehabilitacji dzieci oraz niemowląt. Działalność prowadzona jest od 2017 roku, z naciskiem na wspieranie rozwoju najmłodszych pacjentów poprzez profesjonalne usługi z zakresu fizjoterapii.

Ośrodek wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego dziecka, zapewniając przyjazne i wspierające środowisko sprzyjające skutecznej terapii. Metody pracy stosowane przez Otulinkę wspomagają prawidłowy rozwój ruchowy oraz oferują pomoc w rozwiązywaniu zróżnicowanych wyzwań rozwojowych, także u niemowląt urodzonych przez cesarskie cięcie. Rodzice doceniają przekazywane im wskazówki i ćwiczenia do wykonywania w domu, które pozwalają na efektywne wspieranie postępów pociech. Placówka opiera swoją filozofię na trosce, wysokim zaangażowaniu oraz wykorzystywaniu sprawdzonych technik, by zapewnić najlepszą opiekę i pomoc najmłodszym w osiąganiu kolejnych etapów rozwoju. Profesjonalizm łączy się tu z empatią, tworząc optymalne warunki do rehabilitacji dzieci.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
65 4.7 / 5
34 5.0 / 5
Data skanowania: 15.06.2026
Września
Wrzesnia

Zobacz profil firmy na
Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj