Okulistyka Nawroccy w Łodzi to uznany gabinet okulistyczny, który działa nieprzerwanie od 1991 roku, a swoje początki zawdzięcza Zofii i Jerzemu Nawrockim. Placówka wypracowała ponad trzy dekady doświadczenia, oferując szeroki zakres usług okulistycznych na wysokim poziomie.
Zespół gabinetu tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy stale aktualizują swoją wiedzę i praktykę, wykorzystując najnowsze techniki okulistyczne. Wyróżniającą się postacią zespołu jest profesor Zofia Anna Nawrocka, ceniona zarówno za dorobek naukowy, jak i bogate doświadczenie zawodowe.
Oferta obejmuje kompleksową diagnostykę, profilaktykę oraz leczenie zachowawcze i operacyjne, w tym laserową korekcję wzroku i nowoczesną terapię zespołu suchego oka. Trwała obecność firmy na rynku i obsługa kolejnych generacji pacjentów budują jej reputację jako zaufanego miejsca leczenia. Współpraca z Kliniką Okulistyczną Jasne Błonia dodatkowo rozszerza dostęp pacjentów do specjalistycznych zabiegów okulistycznych.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 1 | 5.0 / 5 | |
| panoramafirm | 3 | 5.0 / 5 |
| rankinglekarzy | 3 | 5.0 / 5 |