
Neuro-Kinezis to gabinet specjalizujący się w fizjoterapii niemowląt, dzieci i młodzieży, prowadzony przez mgr Kamilę Glińską w miejscowości Galewice. Placówka skupia się na szeroko pojętej terapii, oferując pomoc w leczeniu różnorodnych problemów rozwoju ruchowego.
Wykwalifikowana fizjoterapeutka posiada doświadczenie w fizjoterapii neurologicznej dzieci i wykorzystuje sprawdzone podejścia terapeutyczne, w tym PNF, taping, terapię powięziową oraz metodę Vojty. Oferta obejmuje wsparcie w schorzeniach neurologicznych, wadach postawy oraz chorobach nerwowo-mięśniowych, a także w przypadku zespołów genetycznych, na przykład zespołu Downa.
Gabinet Neuro-Kinezis charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, profesjonalizmem oraz zaangażowaniem w terapię. Priorytetem jest dostosowanie metod do specyfiki potrzeb dzieci oraz zapewnienie otoczenia sprzyjającego efektywnej rehabilitacji, w oparciu o empatię i wszechstronne wsparcie.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 7 | 5.0 / 5 |