
Gorzko-Wilkowska Maria, lek. med. Spec. chorób wewn. Gabinet to placówka medyczna zlokalizowana w Gdańsku, koncentrująca się na świadczeniu usług z zakresu chorób wewnętrznych. Założycielka i lekarz prowadzący, Maria Gorzko-Wilkowska, jest internistą z wieloletnim stażem, obejmującym ponad pięćdziesiąt lat praktyki lekarskiej.
Doświadczenie dr Gorzko-Wilkowskiej rozwijało się również podczas pracy w Szpitalu Specjalistycznym na Zaspie, gdzie piastowała stanowisko zastępcy ordynatora w oddziale kardiologii. Gabinet wyróżnia się szerokim zakresem działań, obejmując kompleksową diagnostykę oraz profilaktykę wielu schorzeń, zwłaszcza tych dotyczących układów: krążenia, oddechowego czy trawiennego, jak również problemów związanych z układami kostno-stawowym, mięśniowym oraz tkanką łączną. Wieloletnia praktyka i bogata wiedza medyczna przekładają się na wysoką jakość oferowanych świadczeń i poczucie zaufania wśród pacjentów.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| znanylekarz | 26 | 5.0 / 5 |