Centrum Diagnozy i Terapii Neurologopedycznej

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Centrum Diagnozy i Terapii Neurologopedycznej

2026 laureat konkursu2025 laureat konkursu2025 gold2024 laureat konkursu2024 gold2023 laureat konkursu2023 gold2022 laureat konkursu2022 gold2021 laureat konkursu2021 gold2020 laureat konkursu2020 gold2019 laureat konkursu2018 laureat konkursu
9.8 (348)
Gdańsk, Grunwaldzka 190
O firmie:

Centrum Diagnozy i Terapii Neurologopedycznej to wyspecjalizowana placówka mieszcząca się w Gdańsku przy ulicy Grunwaldzkiej 190 na terenie Osiedla Garnizon, świadcząca wszechstronną pomoc neurologopedyczną. Zespół wykwalifikowanych specjalistów, mających powiązania z Uniwersytetem Gdańskim oraz Gdańskim Uniwersytetem Medycznym, koncentruje się na diagnozowaniu i prowadzeniu skutecznej terapii zaburzeń komunikacji językowej u pacjentów w różnym wieku, w tym dzieci i dorosłych.

Oferowane wsparcie obejmuje między innymi afazję, dyzartrię, jąkanie, opóźniony rozwój mowy oraz trudności wynikające z neurologicznych chorób, takich jak udary. Indywidualne plany terapeutyczne są dopasowywane do specyficznych potrzeb każdego pacjenta. Kluczowym atutem tej placówki jest holistyczne podejście oparte na współpracy z lekarzami, fizjoterapeutami oraz psychologami. Ponadto dostępne są zarówno terapie stacjonarne, wizyty domowe, jak i konsultacje online, co znacząco poprawia dostępność usług i komfort pacjentów. Szczególną wagę przywiązuje się do budowania relacji bazujących na zaufaniu i zrozumieniu, co wpływa na skuteczność terapii.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
251 4.9 / 5
17 5.0 / 5
trojmiasto 40 5.9 / 6
znanylekarz 40 5.0 / 5
Data skanowania: 15.06.2026
Gdańsk
Grunwaldzka 190

Zobacz profil firmy na
Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj