












Dr n. med. Paweł Krzywda posiada bogate doświadczenie jako specjalista psychiatra, będąc absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Tytuł naukowy doktora uzyskał w 2015 roku, natomiast rok później uzyskał specjalizację z psychiatrii. Swoje umiejętności rozwijał m.in. w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii w Katowicach Ochojcu oraz na Oddziale Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublińcu.
Obecnie przyjmuje pacjentów w Katowicach przy ulicy Kościuszki 59/1, prowadząc praktykę w Centrum Optima. W pracy zawodowej skupia się na psychofarmakoterapii, dbając o właściwy dobór leków na podstawie aktualnych standardów medycznych i potwierdzonej skuteczności klinicznej.
Dr Paweł Krzywda specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu różnorodnych zaburzeń psychicznych. Prowadzi terapię osób z problemami nastroju, takimi jak depresja, dystymia czy choroba afektywna dwubiegunowa, a także zajmuje się przypadkami bezsenności, zaburzeń lękowych i wsparciem w nagłych sytuacjach życiowych. Pomaga także pacjentom cierpiącym na schizofrenię, zaburzenia urojeniowe, zaburzenia osobowości oraz osobom starszym. Konsultacje dostępne są zarówno stacjonarnie, jak i online, w języku polskim i angielskim.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 15 | 3.3 / 5 | |
| znanylekarz | 617 | 5.0 / 5 |
| rankinglekarzy | 1 | 5.0 / 5 |